Ruch Radzionków - GKS Jastrzębie 1:2 | sportslaski.eu
Masz ciekawą infomację? Napisz do nas - redakcja@sportslaski.eu

Ruch Radzionków - GKS Jastrzębie 1:2

NEWS GKS Jastrzębie Deege Mateusz
IV-ligowy GKS Jastrzębie w sparingowym spotkaniu rozegranym w Radzionkowie, pokonał tamtejszy Ruch 2:1. Dwie bramki dla drużyny Grzegorza Łukasika strzelił Wojciech Caniboł, który na listę strzelców wpisał się odpowiednio w 2 i 5 minucie meczu. III-ligowiec honorowe trafienie zaliczył na cztery minuty przed przerwą, a gola zdobył Tomasz Zdanowski.

Ruch Radzionków - GKS 1962 Jastrzębie 1:2 (1:2)
0:1 Wojciech Caniboł '2
0:2 Wojciech Caniboł '5
1:2 Tomasz Zdanowski '41

GKS Jastrzębie: Mateusz Deege (46. Grzegorz Drazik) - Damian Zajączkowski (60. Kamil Duda), Kamil Szymura (70. Paweł Sękowski), Piotr Pacholski, Tomasz Lorenc - Kamil Gorzała, Damian Tront, Adrian Kopacz (70. Grzegorz Horubała), Dawid Weis (46. Dominik Szczęch) - Wojciech Caniboł (46. Patryk Dudziński), Kamil Jadach (70. Paweł Łupiński). Trener - Grzegorz Łukasik.

źródło: gksjastrzebie.com, foto: Koko74